Burgemeesters Stene, 1795-1970

- Stephanus Regout 1795-1797
- Josephus Franciscus Faict, 1797-1799
- Johannes Baptiste Lahem, 1799-1800
- Josephus Franciscus Faict, 05.1800-11.05.1835
- Petrus Martinus Vermeire, 1835-12.07.1838
- Joannes Staessens, 1839-1842
- Joannes Josephus Vermeire, 1843-1850
- Franciscus Carolus Verkarre, 1851-15.06.1859
- Pieter Josephus Vercruysse, 1860-1867
- Leopoldus Franciscus Verkarre, 1867-1889
- Desiderius Josephus Vermote, 1889-1895
- Carolus Ludovicus Faict, 1895-23.05.1899
- Emilius Roose, 1899-1912
- Petrus Jacobus Vandeweghe, 1912-1920
- Stephaan Claeys, 1920-1921
- Petrus Jacobus Defever, 24.12.1921-12.10.1953
                   - Mauritius Fran├žois, 06.1941-09.1944
- Josef Hendrik Silvain Boels, 12.10.1953-11.02.1967
- Mauritius Polydorus Dewitte, 11.02.1967-13.04.1967 (wd), 14.04.1967-31.12.1970

vanaf 01.01.1971 fusioneerde Stene met Oostende

bron: Omer VILAIN.  Burgemeester van de vroegere gemeente Stene - De Plate 12(1983)blz. 90.