Van Wynendaele Octaaf

° Deftinge, 11 mei 1878 - † Oostende, 8 mei 1962

politieke loopbaan

- gemeenteraadslid Oostende, 1940.05.24-1940.12.14

beroep

- dokter

overige mandaten, functies en activiteiten

- erevoorzitter van het Rode Kruis van België, sectie Oostende

eretekens

- officier van de Kroonorde
- titularis van verschillende Belgische en buitenlandse eretitels

iconografie

- Beeldbank Oostende, DW/A055: bidprentje

bronnen

- notulen gemeenteraad, passim

bronvermelding

online via www.oostende.be / Archief / Oostendse biografieën
samengesteld door Claudia Vermaut, stadsarchivaris Oostende, en Veronique Despodt 
laatst gewijzigd op 28.02.2011