Divoy Fernand (?-1980)

° - † 30 januari 1980

politieke loopbaan

partij: PVV

gemeenteraadslid Oostende, 1952.02.11-1952/1960.05.27-1964/1966.10.13-1970 

bronnen

- notulen gemeenteraad, passim